Jonge ouders willen eropuit. Niet alleen naar de supermarkt of de speeltuin om de hoek, maar ook met de trein naar de stad, op citytrip naar Londen of Milaan en tijdens een wandeling over een bospad. Uiteraard naast ons werk, de opvang, boodschappen, het slaaptekort en alles wat er tussendoor gebeurt. Onderzoek van het Sociaal en Cultureel Planbureau laat zien dat ouders van jonge kinderen relatief weinig vrije tijd en druk ervaren en dat die vrije tijd vaak versnipperd is. Ook voor ons herkenbaar en dan wil je maar één ding: een compacte all terrain kinderwagen die meer doet dan je kind van A naar B vervoeren.

De alleskunner
De beste buggy is voor ons een alleskunner en zijn bereid daar in te investeren. Geen kleine wieltjes die bij de eerste kasseien al hobbelend tot stilstand komen, maar kwaliteit, wendbaarheid en het liefst een model dat ook compact is op te vouwen, liefst met 1 hand. Hier komt de Thule Spring 2 om de hoek kijken. Voor reizen en korte uitstapjes werd er vaak gekozen voor een goedkoper en compact model, zeker als het mee moet in het vliegtuig. Maar eenmaal aangekomen wil je natuurlijk niet inleveren op comfort.
Juist op je bestemming wil je wenbaarheid, goede vering en de best buggy die tegen een stootje kan. De kleine speelgoed buggys maken dan ook plaats voor modellen als de Thule Spring. De eerste versie is al jaren een vertrouwde metgezel voor actieve ouders dat voorheen gepositioneerd was als buggy. Nu het met adapters en een reiswieg ook vanaf de geboort te gebuiken is
Dit deed mij zwichten
De Thule Spring 2 is geschikt vanaf de geboorte in combinatie met de Thule reiswieg. Hiervoor is een adapter nodig. Met een autostoeladapter kan de Spring 2 daarnaast onderdeel worden van een flexibel reissysteem. Maar mijn eerste aandacht ging naar iets veel praktischers. De eenhandige vouwfunctie. Moeders, lees dit nog een keer. Inderdaad, met één hand in te klappen.
Hoe vaak heb ik daar wel niet gestaan met een kind op mijn arm en geprobeerd een kinderwagen in te klappen? Kind op de arm, tas erbij en ondertussen met je voet proberen het laatste stukje van het mechanisme te bedienen. Dat gedoe is met de eenhandige vouwfunctie verleden tijd.
Na het inklappen blijft de kinderwagen zelfstandig staan. De 3D vouw maakt hem compact en bij het inklappen schuiven de achterwielen naar binnen. Daardoor past de Thule Spring 2 gemakkelijk in de kofferbak, een smalle gang of het openbaar vervoer.

Compact, zonder in te leveren op gebruiksgemak
Compact betekent bij de Thule Spring 2 niet dat je moet kiezen voor kleine wielen en weinig comfort. De Spring 2 heeft schuimgevulde banden van 8,5 inch die lekvrij zijn en weinig onderhoud nodig hebben. En geloof me dat je dar het verschil maakt!
Het voorste zwenkwiel kan worden vergrendeld en de verbeterde vering helpt om ook over ongelijke oppervlakken comfortabel te rijden. Dat maakt het verschil wanneer een gladde stoep ineens overgaat in kasseien of een wandeling verdergaat op een landelijk pad.
Voor mij is dat precies het punt. Je wilt een compacte kinderwagen kunnen meenemen zonder voortdurend te hoeven nadenken over de ondergrond. De beste buggy voor jou zal dan ook zeker aan deze feautures moeten voldoen voor ultiem gebruiksgemak!

Van stoeptegels tot bospad
Een kinderwagen kan in de stad prima uit de voeten, tot je ineens besluit een andere route te nemen. Juist daar wil de Thule Spring 2 het verschil maken. Van drukke winkelstraten en kasseien tot landelijke paden en een wandeling door het bos.
De in hoogte verstelbare duwbeugel zorgt ervoor dat ouders de kinderwagen kunnen aanpassen aan hun eigen lengte. Dat klinkt als een klein detail, maar wie ooit een uur met gebogen schouders achter een kinderwagen heeft gelopen, weet dat dit behoorlijk veel verschil kan maken.
Ook aan het comfort van jouw kindje is gedacht. De verstelbare zitting heeft een ingebouwde beensteun en kan in ligstand worden gezet. Daardoor kan een dutje gewoon doorgaan terwijl je onderweg bent.
De geventileerde peekaboo zonnekap heeft een uitschuifbare UPF 50+ bescherming en biedt beschutting tegen de zon en verschillende weersomstandigheden.

Ruimte voor alles wat onderweg meegaat
Wie met kinderen op pad gaat, weet dat een korte boodschap zelden alleen een korte boodschap blijft. Luiers, snacks, een extra vest, drinkfles, speelgoed en boodschappen verdwijnen al snel onderin de kinderwagen.
De Thule Spring 2 heeft daarom een ruime boodschappenmand met een draagvermogen tot 10 kilo. Daarmee is er ruimte voor de spullen die je tijdens een dag onderweg nodig hebt, zonder dat je voor iedere boodschap een extra tas hoeft mee te nemen.

De beste buggy vanaf de geboorte
Een belangrijke toevoeging aan de Thule Spring 2 is de mogelijkheid om de kinderwagen vanaf de geboorte te gebruiken met de Thule reiswieg (dankzij adapters). Ideaal! Daarmee kun je de Spring 2 vanaf de gebroote gebruiken en later als compacte all terrain kinderwagen inzetten voor dagelijks gebruik.
Extra waardevolle eigenschappen van de Thule Spring 2 is dat je het met 1 hand kunt opvouwen. De vouwfunctie verloopt soepel waarmee je het zelfstandig kunt laten staan. Het is een lichte 3D vouw waarbij de achterwielen inschuiven, de verstelbare duwbeugel en de verstelbare zitting met geïntegreerde beensteun. Daarnaast heeft de kinderwagen een geventileerde peekaboo zonnekap met UPF 50+ bescherming, onderhoudsvrije schuimgevulde banden, een vergrendelbaar voorwiel met verbeterde vering, een boodschappenmand met een draagvermogen tot 10 kilo en een veilig vijfpunts harnas.

De Thule Spring 2 adviesprijs is 499 euro.
Over Thule
Thule werd opgericht in Zweden in 1942. Onder het motto Bring your life ontwikkelt Thule producten voor actieve mensen die belangrijke spullen veilig, eenvoudig en stijlvol willen meenemen. De producten van Thule worden verkocht in meer dan 138 landen. Thule is het grootste merk binnen Thule Group.





