Delen vinden we super lief

Sinds de opening begin 2025 heeft Thule Store Paris zich snel ontwikkeld tot een plek om samen te komen, te beleven en te delen. Hier komt het merk tot leven via het persoonlijke contact en support van de medewerksers en de diverse activiteiten die ze vanuit de Thule store in de buitenlucht organiseren. Mocht je in Parijs zijn, check dan zeker of je ergens bij kunt aanhaken!

Denk aan hardloopsessies met kinderwagens, gezamenlijke fietstochten en andere outdooractiviteiten die rechtstreeks vanuit de winkel worden georganiseerd.

Een plek waar community centraal staat

Deze aanpak weerspiegelt een duidelijke ambitie: langdurige relaties opbouwen met lokale fiets, dog, ren- community’s en tegelijk activiteiten uitrollen die toegankelijk én inspirerend zijn. De winkel groeide daardoor vanzelf uit tot een ontmoetingsplek. Thule Store in Parijs draait daarmee niet alleen om spullen, maar juist om de ervaring eromheen.

Thule store, parijs, parijs Thule winkel, Thule parijs
De Thule Store is waar consumenten producten ontdekken, testen en anderen ontmoeten, ervaringen uitwisselen en samen genieten van actieve momenten.

Nieuwe activiteiten in 2026

In 2026 bieden ze een uitgebreid programma vol terugkerende activiteiten, waarmee Thule de volgende missie nog meer tot leven brengt: een actieve levensstijl ondersteunen, gezinsvriendelijke sport stimuleren en van elk uitstapje een echte belevenis maken. Elke maand worden in de regio Parijs drie soorten ontdekingssessies georganiseerd, begeleid door professionals.

1. Stroller runs voor jonge ouders

De stroller runs worden begeleid door Cynthia Hayek, osteopaat, yogadocent en specialist in vrouwensport. Deze sessies zijn bedoeld voor jonge ouders die hun sportieve routine rustig willen oppakken terwijl hun kleintje meegaat. Deelnemers krijgen de kans om hardloop-kinderwagens van Thule te testen in echte omstandigheden. Tegelijk is er deskundige begeleiding, waardoor de drempel om weer te bewegen laag blijft. – Check hier de Strollerrun

2. Fietstochten voor elk niveau

De fietstochten worden georganiseerd in samenwerking met de vereniging Sans Les Roulettes en staan open voor alle niveaus. Tijdens deze groepsritten draait het om samen fietsen, bewegen en plezier maken. Daarnaast sluiten de ritten aan bij Thule’s inzet voor duurzame en inclusieve mobiliteit. Niet prestatie, maar samen onderweg zijn staat centraal. Ik neem dus zeker mijn nieuwe fiets mee naaar Parijs! Check hier de Thule biking tours

3. Canicross

Een opvallende nieuwkomer in het programma is canicross, begeleid door regionaal kampioen Charlotte Hoog Moller. Bij deze sport lopen deelnemers samen met hun hond, verbonden via een speciale lijn.

Tijdens de sessies leren deelnemers de technische basis, welke uitrusting geschikt is en hoe je veilig en prettig samen traint.

Thule store, parijs, parijs Thule winkel, Thule parijs

Samenwerkingen en bijzondere events

Naast de sportieve sessies zet Thule Store Paris in op samenwerkingen en community evenementen. Partnerships met merken als Hyundai, Adidas en Lululemon hebben de zichtbaarheid van de winkel binnen gelijkgestemde communities vergroot.

Ook vonden er bijzondere evenementen plaats, zoals de lancering van Nicolas Fleury’s THEX 25 project, een fietstocht van Parijs naar Malmö, en de boekpresentatie van Kilian Bron. Deze bijeenkomsten trokken een divers publiek in een warme en toegankelijke sfeer. – Canicross

Een merk dat je beleeft

Met al deze initiatieven onderstreept Thule dat je een merk moet beleven en dat je niet alleen in een winkelrek ontdekt. Door van Thule Store Paris een plek van ontmoeting en inspiratie te maken, brengt Thule een betrokken en diverse community samen van gezinnen, sporters en outdoorliefhebbers, verbonden door gedeelde waarden als samenzijn, beweging en avontuur.

Thule Store x Paris

26 Rue Étienne Marcel | 75002 Paris | Maps
Opening hours: Monday – Saturday 10.30-19.30 | Sunday Closed
Social Media: Instagram
Contact: +33 6 86 80 71 04 | thulestore.paris@thule.com

Meer locaties van Thule Stores vind je hier LINK

Liefs Olivette

Volg je ons als op Facebook | Tiktok |Instagram | Pinterest | Youtube We vinden het superleuk als je een berichtje achterlaat


Delen vinden we super lief