Heb je altijd al eens willen proberen te suppen, maar zie je er tegenop om meteen een eigen board aan te schaffen? Of heb je er wel eentje, maar wil je af en toe iets nieuws uitproberen zonder gedoe? Dan is SUP Yourself echt iets voor jou. Hun naam zegt het al: hier bepaal jij wanneer en hoe je het water op gaat.

Handig concept
Wat SUP Yourself uniek maakt, is dat ze volledig geautomatiseerde, onbemande en off-grid SUP-verhuurboxen hebben op heel veel locaties. Geen wachtrijen, geen reserveringsstress, gewoon een plank, peddel en leash pakken en gaan. Het systeem is supersimpel: je reserveert via de website of scant ter plekke een QR-code, kiest je locatie, opent de locker en alles ligt klaar. Alles wat je nodig hebt, inclusief een waterdichte tas, zit erin. Zo kan je spontaan het water op, in je eentje of met vrienden, vroeg in de ochtend of juist tijdens een rustige avond wanneer de zon ondergaat.

Suppen is trouwens niet alleen leuk, maar ook een fantastische workout. Je traint je core, je rug, je armen en je balans. Het is een actieve, maar laagdrempelige manier om buiten te zijn en te genieten van de natuur.

Onze SUP-locatie: Heerderstrand
Wij besloten onze SUP-avontuur te beleven bij Heerderstrand, een verborgen parel in het noorden van de Veluwe. Zodra je het recreatiegebied binnenloopt, waan je je even in Zuid-Frankrijk: een rustig strand, helder water en een fijne, ontspannen sfeer. Het ondiepe water maakt het ook ideaal om te leren suppen, zeker als je kinderen meeneemt. Wij pakten de borden en gingen met alle kinderen het water op. Wat een plezier, wat een avontuur en wat een mooie middag!

Heerderstrand: meer dan suppen
Heerderstrand heeft naast suppen nog veel meer te bieden. Je kunt er zwemmen, wandelen, zonnen of fietsen.
De zwemzone is veilig en overzichtelijk: perfect voor gezinnen met kinderen die willen spelen of pootjebaden. En met de omringende bossen en ligweides kun je hier ook na het zwemmen nog lang genieten en het ultieme vakantiegevoel, ervaren in de natuur.






Praktische info
Met SUP Yourself huur je een SUPboard al vanaf een dagdeel tot een hele dag. Alles wat je nodig hebt als een board, peddel, leash en waterdichte tas is inbegrepen. Zo geniet je zonder hoge investering van deze groeiende watersport.

1. Kosten
SUP Yourself staat voor plezier en veiligheid op het water, daarom is het volgende altijd inbegrepen bij de huur:
- Premium A++ kwaliteit board
- Stevige peddel
- Leash (enkelband voor veiligheid)
- Drybag voor het veilig meenemen van je telefoon

2. Faciliteiten
De locatie heeft alles wat je nodig hebt voor een ontspannen dag: toiletten, horeca en genoeg plek om spullen veilig neer te zetten. Zo kan je je volledig focussen op het water, de zon en de kinderen.
Voor versnaperingen kun je terecht bij Paviljoen ’t Strand dat aan de ene kant van het Heerderstrand ligtmet prachtig uitzicht over de plas. Aan de andere kant heb je zicht op de golfbaan en het groen. Het paviljoen is voorzien van een terras aan de zijde van het strand, waar je kunt genieten van een hapje en een drankje.

3. Onbeperkt parkeren met de Leisurepas
Parkeren bij Heerderstrand is eenvoudig en overzichtelijk: het uitrijden gaat op kenteken en kost zeven euro per keer.


Marjolein
Volg je ons als op Facebook | Tiktok | Instagram | Pinterest | Youtube We vinden het superleuk als je een berichtje achterlaat